KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12702258
nr 1270 2258
Gouache
Dietrich Fischer-Dieskau, figurer, monogramsignerad, bladets mått: 43x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:40:37
22/8 08:40:59
200 kr
24/8 10:57:25
Gouache